telefón: +48 506 97 97 94

Výrobca gabionov, oplotení a gabionových fasád - Bler


Ako skúsený výrobca, ktorý počas dlhodobej činnosti navrhol pre svojich zákazníkov mnohé jedinečné riešenia, naša spoločnosť ponúka gabiony – spôsob na ochranu, zvýšenie estetiky a univerzálne použitie vo verejných miestach alebo na súkromných pozemkoch. Vyrábame fasády a gabionové oplotenia, ktoré vzhľadom na svoju pevnosť, odolnosť voči poškodeniam a estetické hodnoty, splňujú požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov.

Sme schopní vytvárať konštrukcie s rôznou šírkou a výškou, realizovať oplotenia zvárané z C-profilov a pritavené. Naše koše sa môžu vyplniť kameňom, sklom, kamenivom a iným materiálom, aby sa tým získal výnimočný estetický efekt a splnili požiadavky zákazníkov. Výhodou našich riešení je tiež ľakavá cena.

Naše realizácie

NIŽŠIE UVÁDZAME NIEKOĽKO NAMI ZREALIZOVANÝCH PROJEKTOV

 

BLER výrobca gabionov


Spoločnosť BLER tvoria odborníci s dlhodobými skúsenosťami, ktorí sa už roky zaoberajú architektonickými prvkami, ktoré v sebe spájajú nevšednú estetiku a ideálne prevádzkové vlastnosti.

Špecializujeme sa vo výrobe panelov a gabionových košov. Nami ponúkané výrobky spájajú v sebe praktické funkcie a estetické hodnoty, a skvele vyzerajú s modernými stavbami, ako aj v klasickom prostredí. Riešenia, ktoré dodávame naším odberateľom, sú výsledkom analýz trhu a požiadaviek našich zákazníkov. Garantujeme kompletnú obsluhu pri navrhovaní, výrobe a montáži gabionového oplotenia.

 

Kontakt

V PRÍPADE AKÝCHKOĽVEK OTÁZOK NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ

Bler s.c.
ul. Józefa Sowińskiego 5
44-100 Gliwice

telefon: +48 506 97 97 94
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
how to make your boobs bigger fast black ass tits pussy exgf boobs tumblr boob busty mature wives Lana Kendrick nude xxxdata.net sexy tit fuck